MMGBB-001 Gloss Black Base For Chrome
Share

MMGBB-001 Gloss Black Base For Chrome

0
Sold: 0

31.78

Dozowanie: Mission Models Chrom, Brass, Gold z Gloss Black Base (MIOMMGBB-001) lub Gloss White Base (MIOMMGWB002) są bardzo łatwe w użyciu. Chociaż mogą być rozcieńczone do potrzeb, nie ma takiej konieczności, ponieważ mogą być użyte prosto z butelki. Gloss Black Base pozwala chromowi “odbijać się” jak w lustrze. Im gładsza i bardziej błyszcząca jest nałożona baza Gloss Black lub Gloss White, tym lepszy będzie efekt. Biała baza Gloss White daje jaśniejsze wykończenie.

Dostępność:6 w magazynie

Opis produktu:

Chrome, Brass lub Gold Mission Models z Gloss Black Base (MIOMMGBB001) lub Gloss White Base (MIOMMGWB002) są bardzo łatwe w użyciu-posiada ergonomiczny dozownik. Ponadto każda nowa butelka rozcieńczalnika, farby, czy innego produktu MIssion Models posiada hermetyczne trwałe zamknięcie, które zapobiega przypadkowemu wylaniu się zawartości i jednocześnie stanowi 100% gwarancję, że produkt jest fabrycznie nowy i nie używany. Przed pierwszym użyciem należy je usunąć.

Mission Models Chrome, Brass lub Gold mogą być rozcieńczone według upodobań, jednak można je też stosować prosto z butelki. Czarna baza Gloss Black Base pozwala chromowi “odbijać się” jak w lustrze. Im gładsza i bardziej błyszcząca jest nałożona baza Gloss Black lub Gloss White, tym lepszy będzie efekt. Biała baza Gloss White daje jaśniejsze wykończenie.

Chrome Mission Models wykonany jest z drobno przetworzonego Aluminium 6061 i jest niezwykle trwały po wyschnięciu.

Nakładanie wykończenia Chrome, Gold lub Brass wymaga innej techniki niż przy użyciu standardowych farb Mission Models. Istnieje metoda nakładania Chrome i Gloss Black Base, która wymaga opanowania praktyki do perfekcji. Aplikacja nie jest trudna, ale należy pamiętać, że “praktyka czyni mistrza”. Przy prawidłowym nałożeniu farby te odtwarzają idealnie chromowane wykończenie. Im bardziej metodycznie będzie je nakładał, tym lepsze będą twoje rezultaty. WAŻNE jest, że tego wykończenia, nie można robić jak najszybciej.

System Chrome działa najlepiej na mniejszych detalach takich jak koła, wydech itp.

Wiemy, że wielu modelarzy chciałoby chromowanego lub jasnego wykończenia na większych przekrojach i “płaskich” panelach, takich jak karoserie samochodowe, samoloty i modele Sci-Fi. Stosując odpowiednią technikę, Chrome Mission Models może być stosowany do takich prac, w zależności od doświadczenia i umiejętności modelarza. Należy pamiętać, że Chrom Mission Models można natryskiwać na dowolny kolor bazowy.

Zalecamy natryskiwanie przy ciśnieniu 10-15 psi. (14,50 Psi=1,00 Bar)

 

Nowoczesna akrylowa rewolucja nareszcie dotarła do Polski.

Farby modelarskie Mission Models klasy PREMIUM zostały zaprojektowane do doskonałego i trwałego wykończenia malowanej powierzchni.

Oto najważniejsze zalety produktów firmy MIssion Models:

*bezwonne i nie toksyczne, a przez to przyjazne dla środowiska,

*doskonale odwzorowane kolory,

*łatwość użycia,

*nakładanie i wykończenie jak w przypadku lakierów, ale w czystej formule na bazie wody,

*równie dobrze nadają się do malowania areografem jak i pędzlem,

*kilka kropli Poly tworzy trwałe wykończenie malowanej powierzchni modelu dla wszystkich farb i lakierów bezbarwnych,

*przylegają do plastiku, żywicy, metalu, leksanu, poliwęglanu, pianki i innych elementów po uprzednim przygotowaniu powierzchni do malowania,

*ponieważ farby nie zawierają żadnych dodatków, nie mają przez to okresu przydatności do użytku,

*łatwe czyszczenie areografu czy pędzla za pomocą wody i rozcieńczalnika Mission Models. Nie należy stosować do mycia rozcieńczalników do lakierów, amoniaku lub produktów na bazie alkoholu, które powodują że farba staje się gumowata i zatyka ereograf,

*tylko Poly, podkłady i lakiery bezbarwne są wrażliwe na temperaturę. Nie należy ich wystawiać na działanie nadmiernie wysokich lub niskich temperatur,

*wszystkie produkty są w 100% wykonane w USA.

Waga 0.05 kg
Kolor

Pojemność

Producent

EAN

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MMGBB-001 Gloss Black Base For Chrome”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *