MMP-112 Japanese D1 Deep Green WWII (IJN)
Share

MMP-112 Japanese D1 Deep Green WWII (IJN)

0
Sold: 0

31.78

Dozowanie farby bez Poly: 10 kropli farby+2-3 krople Thinner Mission Models MMA-002 lub MMA-003

 

Dozowanie farby z Poly: 10 kropli farby+2-3 krople Thinner Mission Models MMA-002 lub MMA-003+2-3 krople Mission Models Poly MMA-001

Dostępność:6 w magazynie

Opis produktu:

Dozowanie: Podczas mieszania farb zalecane 20-30% do 1 lub innymi słowy 2 do 3 kropli rozcieńczalnika Mission Models MIOMMA002 lub MIOMMA003 na 10 kropli farby. Ten sam stosunek dotyczy podkładów (primers). Są to idealne proporcje do uzyskania doskonałych rezultatów. Nadmiernie rozcieńczenie spowoduje zmniejszone krycie farby na powierzchni modelu. Zalecane jest dodanie 2 kropli Poly (MIOMMA001) w celu zwiększenia przepływu farby przez dyszę areografu oraz w celu podniesienia trwałości farby.

Dodaj kilka kropel Poly do rozcieńczonej farby. Jedna lub dwie krople to wszystko czego potrzebujesz. Pamiętaj mniej znaczy więcej. Poly znacznie zwiększa przepływ farby prze dyszę areografu i poprawia wykończenie powierzchni malowania poprzez jej wyrównanie. Dalsze rezultaty jego zastosowania to trwałość powłoki malowanej, zwiększone możliwości szlifowania i bardzo lekkie wykończenie tzw. “skorupki jajka”.

Farby MISSION MODELS można również nakładać pędzlem.

Ponadto po zastosowaniu dodatku Poly (po dodaniu 1 lub 2 kropli i dopasowaniu ciśnienia) można malować ultra cienkie linie. Malarze figur dodają kroplę Poly w celu wolniejszego zasychania farby.

UWAGA!!! DODANIE ZBYT DUŻEJ ILOŚCI POLY SPOWODUJE, ŻE FARBA BĘDZIE SCHŁA ZNACZNIE WOLNIEJ!!!

Farba jest bardzo łatwa w użyciu-posiada ergonomiczny dozownik. Ponadto każda nowa butelka rozcieńczalnika, farby, czy innego produktu MIssion Models posiada hermetyczne trwałe zamknięcie, które zapobiega przypadkowemu wylaniu się zawartości i jednocześnie stanowi 100% gwarancję, że produkt jest fabrycznie nowy i nie używany. Przed pierwszym użyciem należy je usunąć.

Nie martw się jeśli farba będzie wyglądać na nieco gęstszą od tej do której jesteś przyzwyczajony. Zalecamy natryskiwanie z odległości od 5 do 7cm. Nakładaj lekkie mokre warstwy. Sucha warstwa jest wynikiem natryskiwania farby ze zbyt dużej odległości. Dotyczy to również podkładów.

Przy pierwszym użyciu należy bezwzględnie przestrzegać zalecanych proporcji mieszania rozcieńczalnika oraz Poly, aby uzyskać jak najlepsze efekty krycia. Gdy już opanujesz podstawy, możesz swobodnie eksperymentować i mieszać farby “na oko”.

W związku z tym, że Mission Models nie dodaje do farb żadnych dodatków, farby przez to uzyskują nieokreślony termin przydatności.

Zalecamy natryskiwanie przy ciśnieniu 10-15 psi. (14,50 Psi=1,00 Bar)

Nowoczesna akrylowa rewolucja nareszcie dotarła do Polski.

Farby modelarskie Mission Models klasy PREMIUM zostały zaprojektowane do doskonałego i trwałego wykończenia malowanej powierzchni.

Oto najważniejsze zalety produktów firmy MIssion Models:

 • bezwonne i nie toksyczne, a przez to przyjazne dla środowiska,
 • doskonale odwzorowane kolory,
 • łatwość użycia,
 • nakładanie i wykończenie jak w przypadku lakierów, ale w czystej formule na bazie wody,
 • równie dobrze nadają się do malowania areografem jak i pędzlem,
 • kilka kropli Poly tworzy trwałe wykończenie malowanej powierzchni modelu dla wszystkich farb i lakierów bezbarwnych,
 • przylegają do plastiku, żywicy, metalu, leksanu, poliwęglanu, pianki i innych elementów po uprzednim przygotowaniu powierzchni do malowania,
 • ponieważ farby nie zawierają żadnych dodatków, nie mają przez to okresu przydatności do użytku,
 • łatwe czyszczenie areografu czy pędzla za pomocą wody i rozcieńczalnika Mission Models. Nie należy stosować do mycia rozcieńczalników do lakierów, amoniaku lub produktów na bazie alkoholu, które powodują że farba staje się gumowata i zatyka ereograf,
 • tylko Poly, podkłady i lakiery bezbarwne są wrażliwe na temperaturę. Nie należy ich wystawiać na działanie nadmiernie wysokich lub niskich temperatur,
 • wszystkie produkty są w 100% wykonane w USA.
Waga 0.05 kg
Kolor

Pojemność

Producent

EAN

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MMP-112 Japanese D1 Deep Green WWII (IJN)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *